Sabiha Gökçen’den Araç Kiralama Firması

Araç kiralama hizmetleri ilk olarak 1900’lü yılların başlarında ortaya çıkmıştır. O tarihten itibaren her geçen gün yaygınlaşan ve daha kurumsal hale gelen bu hizmetler ülkemizde de yaygın olarak yapılmaktadır.

Sabiha Gökçen Araç Kiralama Şirketi Heeycar

Araç satın almanın ve dolaylı maliyetlerinin giderek artıyor olması tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de araç kiralamayı daha popüler hale getirmiştir. Özellikle kısa ve orta vadeli araç ihtiyaçlarınızda Heeycar Sabiha Gökçen Araç Kiralama şirketi olarak sizlerin tüm beklentilerini karşılıyoruz. Geniş ve alternatifli araç filomuz sayesinde dilediğiniz aracı en hızlı ve güvenli bir şekilde temin etmeye devam ediyoruz.

İstanbul’un farklı lokasyonlarında bulunan ofislerimiz sayesinde geniş bir alanda hizmetlerimiz devam etmektedir. Adrese araç teslimi hizmetiz sayesinde anahtar teslim araç kiralama konforunu sizlere yaşatıyoruz. Sabiha gökçen araç kiralama firması olarak 7/24 online site üzerinden dilediğiniz aracı tercih edebiliyor ve hızlı bir şekilde rezervasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Firmamız araç filosu içerisinde benzinli ve dizel yakıt seçeneklerine sahip çok sayıda araç bulunmaktadır. Yine bu araçlar içerisinde kullanım tercihinize göre manuel ve otomatik vites seçenekleri mevcuttur. Ekonomik sınıf, orta sınıf ve lüks segmentteki araçlarımızla çok sayıda seçeneği birarada sunmayı sürdürüyoruz.

Bunun dışında özel VIP araçlarımızla Sabiha Gökçen araç kiralama seçeneklerinde en iyi konforu sizlere yaşatıyoruz. Tüm bu araçlarımız en uygun fiyatlarladır. Ödeme seçenekleri noktasında hem nakit ödeme, hem de kredi kartıyla ödeme seçenekleri firmamızda bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.