İZMİR RENT A CAR

Büyük bir şehirde yaşamanın en büyük zorluklarından biri de ulaşımdır. Bireylerin bir yerden bir yere gitmesini kolaylaştırmak ve anlık otomobil ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet veren İzmir Rent A Car firmamız, müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına bünyesine aldığı tüm araçların bakımını ve güvenlik kontrollerini zamanında yapmaktadır. İstediğiniz modellerde ki araçları istediğiniz sürelerde kiralayabilir ve aileniz ile keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. Firmamızın müşterilerine sağlamış olduğu avantajlı teklifler sayesinde uzun yolculuklarınızı daha ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

ARAÇ MODELLERİ

İzmir rent a car firması olarak, kiralamakta olduğumuz tüm araçlar, günümüz teknolojisi ile üretilmiş, yeni model ve özelliklere sahip otomobillerden 7oluşmaktadır. Özellikle konfora önem veren müşterilerimiz için lüks araçlarımızda bulunmaktadır. Tüm araç modellerimizin tükettiği yakıtlar minimum bir seviyededir. Ayrıca güvenli bir yolculuk için, araçlarımızın tüm donanımsal ve elektriksel kontrolleri belirli zaman dilimlerinde yapılmaktadır.

İzmir Rent A car olarak, önem verdiğimiz ilk konu güvenliktir. Bu sebeple, araçlarımızın fonksiyonel tüm özellikleri ekiplerimiz tarafından müşteriye verilmeden önce incelenmekte ve kusurları düzeltilmektedir. Her yaş grubuna hitap eden otomobillerimiz, çeşitli ihtiyaçlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Yaşlı, genç ve bayan gibi farklı kitleler için tasarlamış olduğumuz araç kategorileri sayesinde kolay bir ulaşım sağlamakla beraber, yeni model araçlarımız ile sürüş konforunu da hissetmeniz kaçınılmazdır. Araç modellerimiz, özel günlere göre de sınıflandırılmıştır. Örneğin en mutlu anınız olan düğünlerinizde kullanabileceğiniz gelin arabaları da mevcuttur.