BÜYÜLÜ BİR TATİLİN ADRESİ

Antik Yunan’dan bu zamana değin güzelliği ile kitaplara konu olmuş İzmir tatil için en güzel tercih. Mevsiminin güzelliği ile sizlere tam ve muntazam bir tatil vaat ediyor.

İzmir’in şüphesiz en dikkat çekici ve göz alıcı bölgesi Çeşme’dir. Her yıl çok sayıda yurt içi ve yurt dışı turist akınına uğrayan Çeşme’de bilhassa son dönemlerse popülaritesi artan tarihi evleri ve kültürel mirasıyla dikkat çeken yerleşke Alaçatı olmaktadır.

Alaçatı muazzam tarihi evleri ile toplumsal hafızamızı geçmişin engin derinliklerine götürüyor. Bununla birlikte mitolojiye ve efsanelere konu olan Ege Denizi tüm ihtişamı ve zarafetiyle zarı dikkatinizi celp ediyor. Yeşilliğin verdiği huzur ve rahatlık ise paha biçilmez.

Bir tatili eşsiz kılan tüm kriterler elbette güzel bir konaklama yeri olmazsa hiç hükmünde oluyor. Siz de İzmir Alaçatı otel aramaya niyetlendiyseniz sizi bu zahmetten kurtarıyoruz. Zira Alaçatı Lavista otelAlaçatı otel analizi yapmanıza gerek kalmadan gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz bir otel.

Sizlerin memnuniyetini esas alan çalışma anlayışımız iddia ediyoruz ki katiyen sizi pişman etmeyecek, bilakis sevdiklerinizle mutlu bir tatil geçirmenize vesile olacaktır.