Buca Klima Servisi – Buca Klima Tamiri Hizmeti

 Klima tamiri, etkili ısıtma ve soğutma sağlamak için, işinin ehli olan personellerle hizmet veren firmalar tarafından yapılmalıdır. Nüfus yoğunluğu ve ihtiyaçlar ne kadar artarsa,  firmanın önemi de o kadar artmaktadır. İzmir’in en kalabalık ilçelerinden birisi olan Buca’da, klima tamiri için firma arayışında olanların sayısı da oldukça fazladır. Ege Merkez Teknik Servis, Buca klima servisi için, tüm talepleri gerektiği şekilde karşılamak amacıyla kesintisiz hizmet vermektedir.

  Buca Klima tamiri için, istediğiniz saatte Ege Merkez Servisi arayıp talep oluşturabilirsiniz. Firma çalışanlarımız, aynı gün içinde gelip, arızayı gereken şekilde giderecektir. Klimanın, kullanım süresi boyunca sorunsuz çalışmasını sağlamak için arıza, firma tarafından doğru şekilde tamir edilmektedir.

Tamir için kullanılan yedek parçalar, orijinal olduğu gibi, bu parçaların yerine montesi de usta işçilikle yapılmaktadır. Sonrasında çıkabilecek herhangi bir soruna karşı firma, müşterilerine bir yıl garanti vermektedir.

     Buca klima tamiri için, gerek hizmet kalitesi gerekse fiyat açısından bölgede en seçkin hizmeti veren Ege Merkez Servisten, arıza için aynı gün hizmet alınabileceği gibi, klima bakımı için istenilen bir güne randevu da alınabilir.

Kaynak: https://egeservisizmir.com/Buca-Klima-Servisi