Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havaalanında Araç Kiralama

Bireylerin sağlıklı bir şekilde ulaşım hizmeti alabilmeleri ve toplu taşıma araçları yerine, kendi arabaları gibi kullanabilecekleri ulaşım araçlarına sahip olmaları için hizmet veren Pendik araç kiralama firması, alanında uzmanlaşmış bir çalışma prensibine sahiptir.

Hemen hemen her aileye uygun olan araç modelleri, birbirinden şık otomobilleri ve VİB tarzı geniş hacimli arabaları ile zengin bir hizmet kategorisine sahiptir. Firma bünyesinde müşteriye sunulan tüm araçların, sağlıklı kullanıma uygun olabilmesi için bakımları tam zamanında yapılmaktadır.

Ayrıca HeeyCar olarak müşterilerimize teslim edilmeden önce, temizlik ve yıkama işlemleri de unutulmamalıdır. İstanbul araç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız, her sene sıfır kilometre olan araçları, bünyesine almaktadır. Özelliklede teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bireylerin arabalardan beklediği özellikleri ve konforu farkındayız. Bu nedenle, yeni alacağımız modellerin bu şartları barındırmasına özen göstermekteyiz.

Atatürk havaalanı araç kiralama ve Sabiha gökçen havaalanı araç kiralama hizmeti veren firmamız, ülkemize iniş yapan turistlerin seyahatlerine kaldıkları yerden devam etmesini sağlamaktadır. Ayrıca tüm şubelerimizde bulunan araçların kaskosu ve trafik sigortası da mevcuttur. Bu nedenle, müşterilerimiz gönül rahatlığı ile istedikleri araçları kiralayabilir ve aynı rahatlık ile yolculuklarına devam edebilir.